Wordfilter (8.x-2.0-alpha3) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: Display settings
be: Налады паказу

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб
