Wordfilter (8.x-2.0-alpha5) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Display settings
az: Ekran parametrləri

en: ID
az: İD

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Add another item
az: Başqa bir element əlavə edin

en: Remove this item
az: Bu elementi silin

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında
