Wordfilter (8.x-2.0-alpha5) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Display settings
hy: Ցուցադրության պարամետրերը

en: Label
hy: Պիտակ

en: Add another item
hy: Ավելացնել ևս մեկը

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
