Wordfilter (8.x-2.0-alpha5) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Display settings
lt: Rodyti nuostatas

en: Label
lt: Etiketė

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Add another item
lt: Pridėti dar vieną

en: Remove this item
lt: Pašalinti šį elementą

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie
