Wordfilter (8.x-2.0-alpha5) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Content
ur: متن

en: Display settings
ur: ڈسپلے کی ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت
