Wordfilter (8.x-2.0-beta1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Display settings
ta: காட்சி அமைவுகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Add another item
ta: அடுத்த பொருளை இணை

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: About
ta: பற்றி
