Wordfilter (8.x-2.0-beta2) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Content
id: Konten

en: Display settings
id: Pengaturan tampilan

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Add another item
id: Tambahkan item lain

en: Remove this item
id: Hapus item ini

en: Machine name
id: Nama mesin

en: About
id: Tentang
