Wordfilter (8.x-2.0-beta2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Content
is: Innihald

en: Display settings
is: Birtingastillingar

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: Add another item
is: Bæta við öðru atriði

en: About
is: Um
