Wordfilter (8.x-2.0-beta2) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Content
km: មាតិកា

en: Display settings
km: ការ​កំណត់​ការ​បង្ហាញ

en: Label
km: ស្លាក

en: Add another item
km: បន្ថែម​ធាតុ​មួយ​ទៀត

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី
