Wordfilter (8.x-2.0-beta2) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Add another item
th: เพิ่มรายการอื่น

en: Remove this item
th: ลบรายการนี้

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: About
th: เกี่ยวกับ
