Wordfilter (8.x-2.0-rc1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Display settings
bn: প্রদর্শন সংক্রান্ত সেটিংস

en: Add another item
bn: অন্য আইটেম যুক্ত করুন

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: About
bn: সম্পর্কে
