Wordfilter (8.x-2.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Content
nl: Inhoud

en: Display settings
nl: Weergave-instellingen

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Add another item
nl: Item toevoegen

en: Remove this item
nl: Item verwijderen

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: About
nl: Over

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.
