Wordfilter (8.x-2.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Content
sl: Vsebine

en: Label
sl: Oznaka

en: Add another item
sl: Dodaj še eno...

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu
