Wordfilter (8.x-2.1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Display settings
ca: Paràmetres de visualització

en: Label
ca: Etiqueta

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Add another item
ca: Afegeix un altre element

en: Remove this item
ca: Elimina aquest element

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
