Wordfilter (8.x-2.1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Content
da: Indhold

en: Display settings
da: Indstillinger for visning

en: Label
da: Etiket

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Add another item
da: Tilføj endnu et element

en: Remove this item
da: Fjern dette element

en: Machine name
da: Internt navn

en: About
da: Om
