Wordfilter (8.x-2.1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Content
he: תוכן

en: Display settings
he: הגדרות תצוגה

en: Label
he: תווית

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Add another item
he: הוספת עוד פריט

en: Remove this item
he: הסר פריט זה

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות
