Wordfilter (8.x-2.1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Display settings
mn: Харуулах тохиргоонууд

en: Add another item
mn: Өөр зүйл нэмэх

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
