Wordfilter (8.x-2.0-beta1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Content
te: సారము

en: Display settings
te: ప్రదర్శన అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: About
te: గురించి
