WordPress Migrate (8.x-3.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Vocabularies
bo: སྤྱི་མིང

en: Posts
bo: གསར་སྤེལ
