WordPress Migrate (8.x-3.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Pages
cy: Tudalennau

en: Content
cy: Cynnwys

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Vocabularies
cy: Geirfaoedd

en: Posts
cy: Cofnodion
