WordPress Migrate (8.x-3.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Vocabularies
hy: Բառարաններ
