WordPress Migrate (8.x-3.0-alpha1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Pages
te: పేజీలు

en: Content
te: సారము

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Vocabularies
te: పదజాలాలు

en: Posts
te: టపాలు
