WordPress Migrate (8.x-3.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Content
eo: Enhavo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Vocabularies
eo: Vortprovizoj

en: Posts
eo: Afiŝoj
