WordPress Migrate (8.x-3.0-alpha2) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Pages
fil: Mga Pahina

en: Content
fil: Nilalaman

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Vocabularies
fil: Bokabularyo

en: Posts
fil: Mga paskil
