WordPress Migrate (8.x-3.0-alpha2) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Pages
id: Halaman-halaman

en: Content
id: Konten

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Vocabularies
id: Kosakata-kosakata

en: Posts
id: Pos

en: Review
id: Periksa

en: Migration
id: Migrasi
