WordPress Migrate (8.x-3.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Pages
hr: Stranice

en: Content
hr: Sadržaj

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Vocabularies
hr: Rječnici

en: Posts
hr: Unosi

en: Review
hr: Provjeri
