WordPress Migrate (8.x-3.0-alpha3) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Pages
it: Pagine

en: Content
it: Contenuto

en: Yes
it: Sì

en: Vocabularies
it: Vocabolari

en: Posts
it: Messaggi

en: Review
it: Revisione

en: Migration
it: Migrazione
