WordPress Migrate (8.x-3.0-alpha4) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Vocabularies
ka: ლექსიკონები

en: Posts
ka: პოსტები
