WordPress Migrate (8.x-3.0-alpha5) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ast: Páxines

en: Content
ast: Conteníu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Vocabularies
ast: Vocabularios

en: Posts
ast: Artículos
