WordPress Migrate (8.x-3.0-alpha5) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Content
is: Innihald

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Vocabularies
is: Flokkunarhugtök

en: Posts
is: Færslur

en: Review
is: Yfirlestur

en: Authors
is: Höfundar
