WordPress Migrate (8.x-3.0-alpha5) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Vocabularies
ku: وشەگەلەکان

en: Posts
ku: پەیامەکان
