WordPress Migrate (8.x-3.0-alpha5) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Pages
nn: Sider

en: Content
nn: Innhald

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Vocabularies
nn: Vokabular

en: Posts
nn: Innlegg
