WordPress Migrate (8.x-3.0-alpha6) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: Content
eu: Edukia

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Vocabularies
eu: Hiztegiak

en: Posts
eu: Bidalketak
