WordPress Migrate (8.x-3.0-alpha7) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: Content
cs: Obsah

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Vocabularies
cs: Slovníky

en: Posts
cs: Příspěvků

en: Review
cs: Revize

en: Migration
cs: Migrace
