WordPress Migrate (8.x-3.0-alpha8) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Content
lt: Turinys

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Vocabularies
lt: Žodynai

en: Posts
lt: Įrašai
