WordPress Migrate (8.x-3.0-alpha8) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: Content
oc: Contengut

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Vocabularies
oc: Vocabularis

en: Posts
oc: Contribucions
