WordPress Migrate (8.x-3.0-alpha8) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Content
os: Мидис

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Vocabularies
os: Дзырдуæттæ
