WordPress Migrate (8.x-3.0-alpha8) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: Content
sk: Obsah

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Vocabularies
sk: Slovníky

en: Posts
sk: Príspevky

en: Review
sk: Prehľad

en: Authors
sk: Autori
