WordPress Migrate (8.x-3.0-alpha8) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Vocabularies
sq: Fjalorët

en: Posts
sq: Dërgime
