WordPress Migrate (8.x-3.0-alpha8) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Content
tr: İçerik

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Vocabularies
tr: Sözlükler

en: Posts
tr: Gönderiler

en: Migration
tr: Göç
