WordPress Migrate (8.x-3.0-alpha9) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Pages
de: Seiten

en: Content
de: Inhalt

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Vocabularies
de: Vokabulare

en: Defaults
de: Standards

en: Posts
de: Beiträge

en: Review
de: Überprüfen

en: Authors
de: Autoren

en: Data source
de: Datenquelle

en: Logging level
de: Protokollebene

en: Default base URL
de: Standardmäßige Basis-URL
