WordPress Migrate (8.x-3.0-alpha9) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Content
km: មាតិកា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Vocabularies
km: វាក្យ​សព្ទ

en: Posts
km: ប្រកាស
