WordPress Migrate (8.x-3.0-alpha9) - en to ms translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ms: Halaman-halaman

en: Content
ms: Kandungan

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Vocabularies
ms: Perbendaharaan kata

en: Defaults
ms: Lalai

en: Posts
ms: Pos-pos
