WordPress Migrate (8.x-3.0-alpha9) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: Content
uk: Вміст

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Vocabularies
uk: Словники

en: Defaults
uk: Умовчання

en: Posts
uk: Дописи

en: Review
uk: Перевірити

en: Authors
uk: Автори

en: Do not import
uk: Не імпортувати

en: Migration
uk: Перенесення...

en: Data source
uk: Джерело даних

en: Default base URL
uk: Базовий URL за замовчуванням

en: Default username
uk: Базове ім'я користувача
