WordPress Migrate SQL (1.0.0-alpha15) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Title
af: Titel

en: Content
af: Inhoud

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Password
af: Wagwoord

en: Parent
af: Voorganger

en: Name
af: Naam
