WordPress Migrate SQL (1.0.0-alpha15) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Content
am: ይዞታ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Parent
am: ወላጅ

en: Name
am: ስም

en: Email
am: ኢሜይል
