WordPress Migrate SQL (1.0.0-alpha15) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Content
ar: المحتوى

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Parent
ar: الأب

en: Name
ar: الاسم

en: Total
ar: المجموع

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Display name
ar: اسم العرض
