WordPress Migrate SQL (1.0.0-alpha15) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Content
ast: Conteníu

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Password
ast: Clave

en: Parent
ast: Padre

en: Name
ast: Nome

en: Email
ast: Corréu electrónicu
