WordPress Migrate SQL (1.0.0-alpha15) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Content
az: Məzmun

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Password
az: Parol

en: Parent
az: Valideyn

en: Name
az: Ad

en: Display name
az: Göstərilən ad

en: Migrate
az: Mirasiya
