WordPress Migrate SQL (1.0.0-alpha15) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Content
be: Змесціва

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Password
be: Пароль

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: Name
be: Імя

en: Email
be: Адрас E-mail
